Blog Info

Welcome fellow miniature lovers. Welcome to the blog where varius miniatures meet. A small group of friends is working hard on trying to upload more content with time. We hope that you will enjoy what we can show as much as we do. We are always happy to listen to any comments

Witamy wszystkich fanów figurek. Weszliście do bloga, w którym spotykają się różnego rodzaju miniaturki. W miarę możliwości będziemy aktualizować efekty naszych starań. Mamy nadzieję, że się Wam tutaj spodoba. Liczymy na Wasze komentarze.

Sagitari
Dimacheri
Misiek


Tuesday, 28 April 2015

Ork Warbikers Part 1Hi,

The first of dreadful Warbikers is ready. These guys cause a lot of havoc on a battlefield and will remain the main point of my army for a long. Shame, though, that the ones I have now were assembled before and it is really complicated to paint all the hidden spots now. Anyway, enjoy some pictures of the forst of my Black Moons Bikers.

Cześć,

Pierwszy z bardzo niebezpiecznych Warbikerów jest gotowy. Oddział szerzy poważne zniszczenia na polu bitwy i na pwno na długo pozostanie głównym punktem mojej armii. Szkoda, że modele, które zakupiłem są już złożone, bo naprawdę ciężko jest pomalować niektóre zakamarki. W każdym razie prezentuję zdjęcia pierwszego Motorówca z Czarnych Słońc.

Dimacheri
1 comment:

  1. Z tym złożeniem modeli to bez tragedii - trudniej dotrzeć wszędzie pędzlem, ale też w te same miejsca trudniej dotrzeć wzrokiem :) Choć rozumiem, że może irytować sama świadomość, że coś tam jest niedomalowane. Ja w każdym razie widzę pomalowane w 100% i to fajnie :) Dobra rdza.

    ReplyDelete