Blog Info

Welcome fellow miniature lovers. Welcome to the blog where varius miniatures meet. A small group of friends is working hard on trying to upload more content with time. We hope that you will enjoy what we can show as much as we do. We are always happy to listen to any comments

Witamy wszystkich fanów figurek. Weszliście do bloga, w którym spotykają się różnego rodzaju miniaturki. W miarę możliwości będziemy aktualizować efekty naszych starań. Mamy nadzieję, że się Wam tutaj spodoba. Liczymy na Wasze komentarze.

Sagitari
Dimacheri
Misiek


Sunday, 26 April 2015

Ork Boyz Part 1


So the time has come to share with you some Ork Boyz we have done some time ago. These were painted by Sagitari and are jest the beginning of growing vast Mob.

Nadszedł czas na podzielenie się z Wami kilkoma Chopakami Orków, które skończyliśmy jakiś czas temu. Te były pomalowane przez Sagitari i są pierwszymi z wielkiej grupy Orków, które będą się tutaj pojawiać.

Dimacheri

1 comment:

  1. Bardzo lubię orków z WH40K. Wyglądają ponuro, mrocznie i brudno, czyli tak jak powinni. Tylko pod agrellan earth (zgaduję, że on jest na podstawkach) warto dać warstwę jakiejś farby, żeby po pęknięciu prześwitywała ona, a nie czarny :) Chyba, że miało tak być, to przepraszam.

    ReplyDelete